ZGŁASZANIE ZUŻYCIA WODY PRZEZ ODBIORCÓW

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka możliwości podania stanu wodomierzy.

Wskazania wodomierzy można zgłaszać:


1. Telefonicznie:

numer telefonu 41 31 14 795

poniedziałek w godzinach od 7:30 do 17:30

wtorek – piątek w godzinach od 7:30 do 15:30

2. Wysyłając e-mail

na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej, prosimy o wypełnienie i przesłanie oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną.

3. Osobiście:

W siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Morawicy Sp. z o.o. ul. Kielecka 9 26-026 Morawica.


Faktury podane drogą mailową oraz telefonicznie zostaną do państwa przesłane Pocztą Polską w formie papierowej lub w przypadku wyrażenia zgody i podania adresu  e-mail pocztą elektroniczną.

W przypadku wyrażenia zgody na wysyłanie faktur drogą elektroniczną, prosimy o pobranie oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną. Następnie wypełnione oświadczenie prosimy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dostarczyć do siedziby Zakładu Gospodarki Komunalnej w Morawicy.

 

W przypadku gdy, inkasent nie ma możliwości odczytu wodomierza, przez dwa okresy obrachunkowe, a odbiorca nie poda wskazania wodomierza. Faktura zastanie wystawiona na podstawie prognozy obliczonej ze średniego zużycia z poprzednich miesięcy obrachunkowych.

 

Zwracamy również uwagę na prawidłowy odczyt wodomierza przy podawaniu jego stanu. Informujemy, że należy odczytywać i podawać tylko czarne cyfry zakreślone czerwonym kolorem na zdjęciu poniżej .

image002

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Morawicy informuje, że pomimo przekazywania przez Państwa informacji o stanie wodomierza istnieje potrzeba okresowego dokonania odczytu przez inkasenta ZGK Sp. z o.o przynajmniej raz na 12 miesięcy. Dlatego, też zwracamy się z prośbą o umożliwienie inkasentowi wykonywanie jego obowiązków.