Hostel Parkowy Logo 3

Pragniemy Państwa poinformować o otwarciu nowo powstałego Hostelu Parkowego, obiekt ten zlokalizowany jest w Morawicy przy ul. Kieleckiej 9. Hostel usytuowany jest w centrum miasteczka Morawica w odległości 10 km od Kielc, przy drodze krajowej E73. Obiekt sąsiaduje z zabytkowym Parkiem Dworskim, który zachęca do spacerów.

Hostel oferuje 44 miejsc noclegowych. Rezerwując noclegi w naszym hostelu Goście mogą wybrać pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz pięcioosobowe, każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę i klimatyzację.
Ponadto w obiekcie znajduje się nowoczesna sala konferencyjna, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz pokój wspólny dla gości.

Hostel przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług oferuje gościom niskie ceny i możliwość skorzystania z wielu atrakcji turystycznych od Juniora do Seniora.

Szczegółowe informacje dotyczące nowo powstałego Hostelu Parkowego uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 608 503 242 oraz  na stronie internetowej http://hostelparkowy.pl/