gazele 2018 84279800201.pdf

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Morawicy Sp. z o.o.
nagrodzony GAZELĄ BIZNESU 2018

 

Pragniemy poinformować, że gminna spółka Zakład Gospodarki Komunalnej w Morawicy już po raz czwarty znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw z sektora MSP zdobywając tytuł „Gazela Biznesu 2018”

Gazela Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Tytuł ten kojarzy się z prestiżem i jest to zarazem świetną rekomendacją mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Przedsiębiorstwa oceniano na podstawie przedłożonych sprawozdań finansowych, pod uwagę brano obroty i wysokość zysków z trzech ostatnich lat. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Wyróżnienie to odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność naszej spółki, która doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów.

 

gazele. Kopiowanie Kopiowanie

 


 

 

hostel parkowy

stan wodomierza

deklaracja dostepnosci

Komunikaty o awariach

Wyniki badania wody

Gazele Biznesu 2018

Gazele Biznesu 2017

Gazele Biznesu 2016

Gazele Biznesu 2015